Projenizi Hayata Geçirelim

Siz ve firmanızın; yazılım, tasarım, online pazarlama ihtiyaçları konusunda profesyonel çözümler üretiyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Sizlere Profesyonel Hizmetler Sunduğumuz Kategorileri Aşağıda İnceleyebilir Bizlerle Yeni Bir Heyecana Adım Atabilirsiniz.

Web Tasarım

Web tasarım tüm zamanların en yaygın, en etkili, en hızlı gelişen iletişim ve pazarlama aracıdır.

Mobil Tasarım

Mobil siteler, mobil cihazlarda görüntülenecek şekilde tasarlanmış sade, kullanımı kolay web siteleridir.

Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal kimlik tasarımı faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır.

Firma Sunumu

Sunum, bir projeyi veya ürün tanıtımını, bir eğitim sürecini ya da bir görüşmeyi iletişim bakımından daha kapsamlı hale getirerek sunmaktır.

SEO Hizmetleri

SEO hizmetleri yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak için çeşitli strateji ve taktikleri içeren çalışmanın adıdır.

E-ticaret Hizmetleri

E-Ticaret en basit anlamıyla, bilgisayar teknolojisi kullanılarak her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Bizleri Çözüm Ortağı Görmüş Müşterilerimizden Yorumlar

user

“Fiber Bilişim’la ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. Web Site Tasarımı deyince ben çevreme sadece Fiber Bilişim’ı öneriyorum.”

Haydar Yılmaz , Doğadan Bizim Gıda ve Süt Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti